В Дніпрі розпочалися бізнес-тренінги для ветеранів АТО

Сьогодні, 9 грудня, у приміщенні громадського інформаційно-вистовкового ценру «Mediaprostir» відбувся бізнес-інтенсив “Учасник бойових — Дій!”, мета якого полягає у обміні досвідом між ветеранами війни на Донбасі у сфері перших кроків на шляху до відкриття власної підприємницької справи після повернення з війни та подальший її розвиток.

Організаторами заходу є “Асоціація ветеранів-підприємців”, у складі якої перебувають люди, які після війни знайшли у собі сили та ресурси аби власноруч розпочати бізнес.

“У нас є ціла група ветеранів-підприємців, які організувалися та займаються власними справами. Ми для себе вирішили, що хочемо допомогти нашим побратимам організувати свій бізнес. Сам я займаюся підприємництвом у декількох сферах, зокрема я маю спортивний клуб та виробництво лікувальної косметики. Це вже другий тренінг, який ми організовуємо, тож сподіваємося до нас долучаться ще більше учасників бойових дій, які зацікавлені у розвитку”, — зазначив підприємець та доброволець батальйону “Січеслав” Євген Крекотень.

Поділитися своїм досвідом із учасниками зустрічі завітали декілька спікерів, які протягом тривалого часу успішно розвивають свої власні справи. Разом із присутніми ветеранами, які також представили свої бізнес-плани, експерти обговорили найкращі методи розвитку підприємства та звернули увагу потенційних бізнесменів на вразливі місця у їхніх проектах.

Загалом участь у бізнес-інтенсиві “Учасник бойових — Дій” взяли участь близько 30 ветеранів війни.

Анонси наступних подій можна знайти на сторінці “Асоціації ветеранів-підприємців” у Facebook.