У Дніпрі розглянули перспективи добровольчого руху

Вчора, 14 березня, у Дніпрі відзначили День українського добровольця. Участь у заході взяли бійці-добровольці, які у 2014 році першими вирушили на захист України від агресора, активісти та небайдужі громадяни.

Метою заходу було зібрати усіх задля відзначення Дня українського добровольця та надати молоді можливість особисто ознайомитися з сучасною історією України та поспілкуватися із реальними людьми, які брали участь у бойових діях на Донбасі.Добровольчий рух був унікальним явищем навіть для історії України, хоч ми і знаємо про отаманщину, яка мала дещо негативний відтінок. Але наразі добровольчий рух не тільки не зашкодив України, а призвів до того, що держава була укріплена і врятована», — зазначив доброволець Олександр Писаревський.

SONY DSC

Захід розпочався з відео-нагадування як у 2014-му році Україна потерпала від жахливого явища, яке йменують «руська весна». Надалі були наведені історичні аналогії із добровольчими рухами у Європі, які мали місце в українській історії раніше. Захід закінчився розповідями та дискусією між бійцями-добровольцями та аудиторією, кожен бажаючий міг задати питання та висловити свою думку.